PIRMSTriplex stiklu pulēšana pirms

PĒCTriplex stiklu pulēšana pēc

Auto stiklu pulēšanas tehnoloģija

Modernākā stiklu pulēšanas tehnoloģija bez abrazīvu izmantošanas ļauj pulēt noberzumus no logu tīrītājiem, skrambas, ne pārāk dziļas dangas. Praktiski nekropļo stiklu. Tas ir it īpaši svarīgs vējstiklu pulēšanā.

Stikla pulēšanas process atkarībā no bojājuma izmēriem ir pietiekami darbietilpīgs un atņem no 1,5 līdz 3,5 stundām. Elektroinstrumenta izmantošana atvieglo darbu, bet prasa arī noteiktas iemaņas. Gadījumā ja stikls ir stipri bojāts, defektus var likvidēt tikai daļēji. Taisoties likvidēt sava auto stikla defektus, konsultējieties ar meistariem: var gadīties, ka „tas nav ne plika vērdiņa vērts” un Jums ieteiks iegādāties jaunu stiklu. Tomēr vairākos gadījumos pulēšana ir rentabla, tā kā ir vienīgais veids, kā tikt galā ar sīkiem defektiem un neprasa stikla tūlītēju nomaiņu.

Nav ieteicams lietot pulēšanas riņķus vējstiklam, jo tas var izveidot lēcas efektu. Vējstiklu drīkst pulēt tikai ar pulēšanas pastu. Tādu stikla pulēšanu Jūs varat veikt mūsu specializētajā servisā izmantojot progresīvus šajā nozarē materiālus.

Pulējot tiek noņemts ļoti plāns stikla slānis – daži mikroni. Lielos vējstikla laukumos bez sekām var noņemt tikai ļoti plānu kārtu – līdz 10-20 mkm. Rupjāka iejaukšanās neizbēgami novedīs pie „tripleksa” paralēlo virsmu bojāšanos, kas savukārt izveidos „viļņus”, kas pārveido stiklu ar lēcu. Braukt ar to ne ir tikai nepatīkami, bet arī bīstami. Radušies kropļojumi traucē vadītājam sekot situācijai uz ceļa un garos pārbraucienos ātri nogurdina acis.

Zvaniet mums pa telefonu: 67311609 vai +371 29448292. Kā arī rakstiet uz e-pastu: info@triplex.lv