Pateicoties personīgai noliktavai ar 6000 autostiklu pozīcijām visām automašīnu markām:

AGC

Asahi Glass Co., Ltd. – lielākais pasaules koncerns stiklu ražošanā ar gada apgrozījumu 5,6 miljardi EUR un ar 36 tūkstošiem darbinieku. AGC – Asahi Glass Company piegādā autostiklus tādām korporācijām, kā Toyota, Mitsubishi, Honda, Nissan, BMW, VW Group, Daimler Chrysler. AGC sastāvā ietilpst: Glaverbel grupa – Eiropas struktūrvienība, kas ražo stiklus ar Splintex marku, АР Technoglass – Ziemeļamerikas struktūrvienība, kas ražo stiklus.

benson

BENSON Autoglass – lielākais autostiklu ražotājs Ķīnā. Benson produkcija tiek eksportēta vairāk nekā uz 100 pasaules valstīm, t.s. ASV, Kanādu, Lielbritāniju, Īriju, Spāniju, Itāliju, Beļģiju, Čehiju un Japānu, un tā kvalitāte atbalsta augsto rūpnīcas reputāciju visā pasaulē. Ar augsto kvalitāti un plašu sortimentu BENSON Autoglass piegādā stiklus arī tādiem slavenajiem ražotājiem, ka AGC un VITRO. Bez tam BENSON piegādā ražotus stiklus speciālās tehnikas ražotājiem Ķīnā un visā pasaulē, tādiem ka, CNH, JCB un Catarpillar.

guardian

GUARDIAN – visjaunākā starptautiskā kompānija stikla rūpniecībā. Kompānijas vēsture aizsākusies 1932.gadā ar stiklu ražošanu augošai ASV automobiļu ražošanas nozarei. Pirmā kompānijas float-rūpnīca tika palaista 1970.gadā. Kompānijas izaugsmes dinamiku atzīmē visi novērotāji – katrus pusotru-duvus gadus GUARDIAN uzceļ vai iegādājas jaunu float-rūpnīcu. Kompānijas centrālais birojs ir izvietots Oborn Hillā, Mičiganas štatā, ASV. Eiropas štāba mītne atrodas Luksemburgā, no šejienes kompānija ir sākusi savu aktīvo ekspansiju Eiropā.

fyg

Fuyao Glass Industry Group Co., Ltd. (FYG) – vadošais starptautisks auto un industriālo stiklu ražotājs, kas izvietots Ķīnā. Kompānijas ražotnēs Ķīnā, Honkongā un ASV strādā virs 8000 cilvēku. Būdami lielākais stiklu piegādātājs Ķīnā, FYG ieņem 60% OEM stiklu un virs 30% maināmo stiklu tirgus daļu (ARG, Aftermarket). Galvenie klienti FYG в Китае – GM, Ford, Honda, Isuzu, Toyota, Mazda, VW, Citroёn un Mercedes. FYG ir četras rūpnīcas Fukīnā, Čančunī, Šanhajā un Čuncinā. Kompānija izmanto advancētāko aprīkojumu, kāds ir pieejams šodien, no lābākajiem pasaules ražotājiem. FYG izmanto mūsdienīgās tehnoloģijas: automatizēto projektēšanu un trīsdimenciju mērījumus.

nordglass

Nordglassis a leading European producer of windscreens for the automotive sector, railway and shipping industry.

NSG

Nippon Sheet Glass Co., Ltd. — japāņu stiklu ražotājs. Ietilpst pasaules stiprāko trījniekā līdz ar Asahi Glass и Saint-Gobain. Kompānija ir dibināta 1918.gadā. Nippon Glass no citām kompānijā atšķiras ar to, ka šī firma nodarbojas tikai ar stiklu piegādi Japānas autorūpnīču konveijeriem un un nepiegādā ražojumus otrreizējam tirgum. Tāpēc, kā rezerves Nippon Glass autostikli Eiropas valstīs sastopami ļoti reti. No 1999.gada beigām firma Nippon Sheet Glass ražo vakuuma stiklapeketes – pasaules tirgus jaunumu ēku un celtņu, autobusu, automobīļu, elektrovilcienu vagonu un sadzīves tehnikas stiklošanai. Kopš 2006.gada kompānijai Nippon Sheet Glass pieder Pilkington kompānijas akciju pakete.

pilkington

Pilkington –  autostikli tiek piegādāti 130 pasaules valstīs. Šodien kompānijas ražotus vējstiklus, aizmugurējos un sānu stiklus iepērk vairākums no vadošajiem autoražotājiem: Daimler, Chrysler, General Motors, Ford, Toyota, Renault, Fiat, Honda, Audi, BMW, Chevrolet, Lend Rover, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Skoda, Subaru, Vokswagen un citi. Galvenais kompānijas noslēpums – stingrākā ražotās produkcijas kvalitātes kontrole, pateicoties kurai zīmolu zina un ciena visā pasaulē.

saintgobain

Sekurit Saint Gobain – viena no vecākām auto stiklu ražotājkompānijām – dibināta 1665.gadā. Kaut kādā mērā Sekurit Saint Gobain var nosaukt par modes likumdevēju stikla izstrādājumu jomā, jo tieši šī kompānija sākusi pirmā ražot rūdīto stiklu (staļinitu) un laminēto stiklu (tripleksu). Šodien kompānijai ir 55 rūpnīcas visās pasaules malās un tā piegādā autostiklus liekākai daļai Eiropas autoražotāju.

hinyi

Xinyi Group (Glass) Co. – viens no lielākajiem Āzijas auto stiklu ražotājiem. Vējstikli, aizmugurējie un sānu stikli, ko ražo kompānija, tiek piegādāti uz 70 pasaules valstīm. Pēc ekspertu vārdiem, šai produkcijai ir lieliska attiecība „cena/kvalitāte”. Pamatmateriāls autostiklu izgatavošanā – lokšņu stikls PPG (ASV), ka arī „DuPont” kompānijas plēve. Xinyi Group (Glass) Co. Produkcijas kvalitāte ir apliecinata ar starptautiskiem un Krievijas sertifikātiem. Ražošanā tiek izmantota float-tehnoloģija, autostikls sanāk stingrs un uzturīgs pret nodilumu.

olimpia-logo

OlimpiaCompany which exports almost 50% of its production volume to over 30 countries throughout 5 continents, particularly in Europe. Product quality of the Company is approved and recognized by main automotive manufacturers in Europe and it has been Supplier of these manufacturers.