pirms pēc plaisu remonta

Tehnoloģija plaisu remontam

Mēs izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas un materiālus,   kas ļauj mums veikt kvalitatīvu remontu ar 7 gadu garantiju!  Remonta laiks aizņem aptuveni 30-40 minūtes.
Autotransporta vējstiklu remonts ir atkarīgs no vairākiem faktoriem:

  • ja vējstikla plaisas diametrs nepārsniedz 2,5 cm
  • ja plaisas atrašanās vieta nav tuvāka par 10 cm no vējstikla malas
  • ja plaisas atrašanās vieta atrodas ārpus vadītāja redzamības zona

Jāņem vērā fakts, ka savlaicīgs vējstikla remonts izmaksā mazāk nekā jaunu vējstikla pirkšana un tā uzstādīšana.

AUTO STIKLU REMONTA TEHNOLOĢIJA:

Auto stiklu remonta tehnoloģijas būtība ir šāda: speciāla līme, ko parasti sauc par polimēru, aizpilda nošķēluma vai izsituma vietu, izspiežot gaisu.

Līdz ar to, ka polimēram ir tāds pats laušanas koeficients kā stiklam, tad tajā brīdī, kad no bojājuma pazūd gaiss, tas kļūst gandrīz tikpat caurspīdīgs kā stikls. Tīra, svaiga plaisa kļūst tik pat kā nepamanāma, un gadījumā, ja nezini, kur tā atrodas, to dažreiz var arī nepamanīt.
Protams, viss ir atkarīgs no tā, kādā stāvoklī bija plaisa uz vējstikla remonta brīdi. Ja plaisa ir vairākus mēnešus veca un tā ir pārāk gara, tad diez vai vējstikla remonts būtu labākais risinājums.
Tas ir saistīts ar to, ka plaisā iekļūst netīrumi, putekļi, mitrums. Tas viss paliek uz vējstikla iekšējās plēves virsmas, kas, pirmkārt, traucē bojājuma salīmēšanu, otrkārt, neļauj tam kļūt pilnīgi caurspīdīgam. Plaisas izskalošana un attīrīšana, protams, var līdzēt, bet simtprocentīga rezultāta parasti neizdodas sasniegt. Tāpēc nav jāgaida brīnumi, ka vecs auto stikls pārvērtīsies par jaunu.
Tomēr auto stiklu remonta rezultāts ir pietiekami būtisks – gan no komerciālā viedokļa (t.i., klientam ir izdevīgāk veikt vējstikla remontu nevis vējstikla maiņu), gan arī no praktiskā viedokļa (bojājums gandrīz nav pamanāms, ja nezini precīzi, kur tas atrodas; tā iekšējās virsmas tiek droši salīmētas, kas novērš plaisas paplašināšanos).
Bojājuma optiskā pazušana izskatās ļoti efektīgi. Ir daudz veidu un metožu autostiklu remontu veikšanai – tie visi paredz pamata algoritmu – gaisa aizstāšanu ar polimeru.

Visgrūtāk veicamais vējstikla remonts, ir nošķēluma vietas ar maziem asiem stariem. Grūtības satāda tas, ka plāns stars tiek stipri saspiests un polimērs ar grūtībām aizvieto gaisu mikroskopisku atstarpju dēļ, kas atrodas pašā stara galā. Daudzi uzņēmumi izmanto šķidrus un tekošus polimērus, lai atvieglotu iekļūšanu saspiestos bojājumos. Tomēr jo mazāks ir polimēra blīvums, jo vājāka ir tā saķere un sliktāks optiskais efekts no remonta. Šķidrie materiāli arī viegli bojājas, uzsildās saulē un „izdeg”, rezultātā plaisa atkal parādās.
Blīvāki materiāli prasa no meistara vairāk pūļu, bet arī rezultāts ir tā vērts – kvalitāte un drošība ir ievērojami augstāka.

Tāpat jāņem vērā, ka tad, kad jūs izvēlaties vējstikla bojājumu remontu (nevis nomaiņu), Jums ir iespēja iegādāties apdrošināšanas polisi KASKO nākamajā gadā par draudzīgu cenu.
Izdariet pareizo izvēli par labu kvalitatīvam remontam!
(Pēc pasūtītāja pieprasījuma, dažos gadījumos, ir iespēja veikt vējstikla remontu bez garantijas).
Mūsu speciālisti pēc vējstikla pārbaudes sniegs attiecīgu vērtējumu par vējstiklu.

Zvaniet mums pa telefonu: 67311609 vai +371 29448292. Kā arī rakstiet uz e-pastu: info@triplex.lv