Plaisu remonts (jautājumi un atbildes)

plaisa1

Vēršacs plaisa2

Pusmēness plaisa4

Zvaigzne plaisa6

Kombinēts

Ko darīt, ja Jūsu automašīnas stiklā radusies plaisa pēc akmens trieciena?

Uzticieties SIA “Triplex” pieredzei – Latvijas tirgū mūsu firma ieņem vadošo pozīciju auto stiklu nomaiņā un remontā. Mūsu izmantotā tehnoloģija automašīnu priekšējo stiklu remontam palīdz klientiem ietaupīt savus līdzekļus, novēršot priekšlaicīgu stikla sabirzšanu, veigsmīgi atmaksājoties ilgtermiņā.

Kā noris remonts?

Ja plaisa jau ir radusies, tās gals tiek fiksēts ar punktveida urbšanas palīdzību. Pēc tam stikla bojājuma vieta tiek aizpildīta ar īpašu polimēru ar stiklam tuvām optiskām īpašībām. Polimēra sastāva sacietēšana noris, apstarojot to ar ultravioleto (UV) starojumu. Remonta vieta rezultātā ir gandrīz neredzama.

Kāpēc remontu nedrīkst atlikt uz vēlāku laiku?

Sakarā ar to, ka plaisā kopā ar mitrumu nokļūst netīrumi (ķīmija, autošampūns, utml.), remonta atlikšana padara remonta procesu daudz grūtāku un kvalitatīvs rezultāts nav garantēts.

Vai pēc remonta var redzēt bojājuma vietu?

Pateicoties polimēra optiskajām īpašībām, bojājuma vietā izdodas saglabāt caurspīdīgumu un stikla toni. Pēc remonta paliek tikai punkts urbšanas vietā. 95% gadījumos izdodas pilnīgi apturēt plaisas palielināšanos, bet pavisam nemanāma tā paliek 70% gadījumos.

Cik lielas plaisas var izlabot?

Remontu var veikt praktiski jebkura garuma plaisām, bet remonts skaitās rentabls, ja tā izmaksas nepārsniedz 50% no pilnīgas stikla nomaiņai nepieciešamajām izmaksām.

Cik laika aizņem stikla labošana un nomaiņa?

Bojājuma vietas remonts aizņem vidēji 30-45 minutes, bet ielīmējamā stikla nomaiņa aizņem no 1,5 līdz 3 stundām.

Vai apdrošināšanas sabiedrības apmaksā autostiklu remontu?

Gandrīz visas apdrošināšanas sabiedrības rekomendē stikla plaisu remontu kā pirmo līdzekli pret bojājumu tālāko paplašināšanos. Autostiklu bojājumu gadījumos aicinām Jūs griezties pie firmas “Triplex” menedžeriem un mēs konsultēsimies ar Jūsu apdrošināšanas kompāniju.