Triplex Autostiklu uzstādīšana

Kvalitatīva stiklu nomaiņa

Mūsu speciālisti sniedz konsultācijas klientiem un veido cenu risinājumu piedāvājumus, kā arī piedāvā servisa apmeklēšanas ērtāko laiku. Pateicoties personīgai noliktavai ar 6000 autostiklu pozīcijām visām automašīnu markām, mēs spējam nodrošināt autostiklu nomaiņu visīsākos termiņos.

Gadījumā, kad ir sasisti sānu vai aizmugurējais autostikli, mūsu servisa meistari patstāvīgi veiks automašīnas salona kvalitatīvo attīrīšanu no stikliem un ierīkos jaunu stiklu tajā dienā, kad klients ir griezies servisā.

Ja klienta automašīna ir apdrošināta ar KASKO polisi, jāvēršas tieši pie mūsu servisa konsultanta. Mēs nodrošināsim visu nepieciešamo dokumentu noformēšanu, saistīto ar apdrošināšanas gadījumu un patstāvīgi sazināsimies ar klienta apdrošināšanas speciālistu. Viecot minētās darbības mēs piedāvāsim jums pakalpojuma sniegšanas ērtu laiku.

Papildus vējstikla galvenajam uzdevumam – nodrošināt labu pārredzamību un aizsargāt automašīnas vadītāju un pasažierus , vējstikls pilda vēl vienu ļoti svarīgu funkciju, tas piedod automašīnas virsbūvei papildus stingrumu.
Vējstikla ielīmēšana – ir process , kas prasa stingri ievērot veicamo darbu secību, izpildīt visas darbības ar īpašu rūpību, kā arī stingri ievērot līmes un citu vējstiklu uzstādīšanai nepieciešamo materiālu ražotājfirmu ieteikumus.
Temperatūrai telpā , kurā tiek veikta vējstikla nomaiņa, ir jābūt no +18 līdz +25 °C. Tāda gaisa temperatūra tiek uzskatīta par optimālo temperatūru līmes polimerizācijai.
Automašīnas ekspluatācijas ierobežojumi pēc vējstiklu uzstādīšanas.
Divu diennakšu laikā aizliegts :
– celt automašīnu uz pacēlāja servisā vai tehniskajā apskatē;
– novietot automašīnu stāvēšanai, daļēji uzbraucot uz apmales;
– mazgāt automašīnu ar spēcīgu ūdens strūklu;
– novietot zem vējstikla tehniskās apskates talonus, caurlaides, u.tml.
Šo noteikumu neievērošana var novest pie šuvju hermētiskuma traucējumiem starp vējstiklu un virsbūvi. Pievērsiet lūdzu uzmanību tam, ka pareiza auto stiklu kopšana, pagarinās vējstikla kalpošanas ilgumu.

Zvaniet mums pa telefonu: 67311609 vai +371 29448292. Kā arī rakstiet uz e-pastu: info@triplex.lv.